Суд заборонив соратникам Тимошенко розводити антисанітарію біля Януковича

Четвер, 21 жовтня 2010, 15:36

Окружний Адміністративний суд Києва заборонив Київській обласній "Батьківщині" проводити будь-які акції під адміністрацією президента.

Про це повідомляє прес-служба партії.

З 22 жовтня активісти цього політичного осередку збирались проводити безстрокову акцію протесту з вимогою зняти з місцевих виборів представників псевдо-"Батьківщини", а також звільнити губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка.

Відповідну заявку Київська обласна "Батьківщина" подала до столичної міськдержадміністрації 18 жовтня.

"Представники Черновецького вирішили не брати на себе відповідальність за заборону проведення цієї акції, тому відразу звернулися до суду. Про саме судове засідання "Батьківщину" повідомили за пів години до початку", - йдеться в заяві.

"Суддя Качур ухвалив унікальне рішення, яке вражає своїм змістом. Нам відмовили у проведенні акції, мотивуючи це тим, цитую "вставлення наметів не лише створить антисанітарні умови, порушить правила благоустрою та заважатиме діяльності розташованого поруч вищого органу державної влади, а й негативно буде впливати на імідж столиці держави, створюючи при цьому хибні враження гостей та іноземних делегацій про країну в цілому", - наголосив голова Київської обласної організації Костянтин Бондарєв.

Він підкреслив, що єдине місце в Києві, де опозиція може виступати, - під стінами ЦВК.

Українська правдаpowered by lun.ua