Чавес не повинен перешкодити Януковичу дружити з Обамой

Четвер, 21 жовтня 2010, 18:05
 

Візит президента Венесуели Уго Чавеса в Україну не повинен якось вплинути на відносини Києва й Вашингтона.

Про це заявив заступник голови президентської адміністрації Андрій Гончарук, передає "Дзеркало тижня".

"Розвиток взаємовигідних відносин Києва з Каракасом і стратегічне партнерство з Вашингтоном - це питання, які жодним чином не заважають один одному", - упевнений Гончарук.

При цьому він підкреслив, що держави, які критикують політику керівника Венесуели, не відмовляється від зовнішньоекономічного співробітництва із цією країною.

"Певні політичні нюанси не заважають ні США, ні ЄС повною мірою використовувати можливості співробітництва з Венесуелою для забезпечення власних зовнішньоекономічних інтересів", - відзначив він.

"Держави, що займають найбільш критичну позицію щодо політики венесуельського керівництва, одночасно є й найбільшими торговельними партнерами цієї країни", - констатував Гончарук. 

"Я не бачу ніяких підстав говорити про те, що візит в Україну Уго Чавеса може негативно відбитися на наших взаєминах зі Сполученими Штатами", - сказав він.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович, коментуючи підсумки візиту Чавеса, заявив, що Україна буде добувати нафту й газ на території Венесуели.powered by lun.ua