У глави виборчкому вкрали портфель зі списками і печаткою

Неділя, 24 жовтня 2010, 17:09
Невідомий пограбував глави дільничної виборчої комісії в Кіровоградській області.

У суботу близько 19.00 у місті Світловодськ Кіровоградської області невідомий чоловік пограбував главу дільничної виборчої комісії Євгену Добровольську, повідомляє УНІАН.

"Жінці 62 роки. Навздогін грабіжникові вона просила забрати її речі та гроші, а натомість повернути портфель, але нападник явно діяв цілеспрямовано", - розповів кандидат у депутати Світловодської міської ради від партії "Єдиний центр" Серій Тишко.

За його словами, жінка поверталася додому після роботи в ДВК. Портфель з виборчою документацією, протоколами засідань, запрошеннями, списками виборців та печаткою вона забрала з собою, оскільки в приміщенні ДВК не було сейфу.

Тишко зазначив, що чоловік напав на главу комісії ззаду, вирвавши з її рук тільки портфель, хоча на плечі у жінки була сумка з особистими речами.

Він повідомив, що голова ДВК неодноразово зверталася до голови Світловодського міськвиборчкому і секретаря міськради з проханням відповідно до вимог закону забезпечити ДВК сейфом для зберігання документації.

За інформацією Тишко, після повідомлення про пограбування на місці події працювали співробітники міліції і СБУ.

"З того, що сталося, можна зробити висновок, що виборчі ділянки в Світловодську не готові до проведення виборів. Мені відомо, що сейфів для зберігання документів не мають ще кілька ділянок", - сказав Тишкоpowered by lun.ua