КВУ: центр стане "лінією розламу", але Регіони поліпшать позиції

Понеділок, 25 жовтня 2010, 15:22

Після місцевих виборів Партії регіонів вдасться поліпшити своє представництво в органах місцевої влади України, зокрема, у центрі.

Про це заявив голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

"Я думаю, зміниться трохи картинка (після виборів). Очевидно, що на сході й півдні Партія регіонів залишиться на своїх позиціях, хоча в деяких місцях якусь кількість голосів можуть відтягнути ліві й проросійські сили. Ми вже зараз бачимо, як комуністи виступають проти Партії регіонів", - зазначив Черненко.

На думку голови КВУ, у західних регіонах Партії регіонів удасться поліпшити свої позиції, причому й об'єктивно, і за рахунок незаконних втручань.

"Центр справді буде певною лінією розламу. Саме тут буде найбільший конфлікт інтересів", - сказав він.

"Я думаю, що Партія регіонів поліпшить свої позиції в центрі. Але чи візьме вона під контроль місцеві ради повністю? У деяких областях за рахунок мажоритарників їй це вдасться. Але в цілому, я гадаю, що політична конкуренція на місцевому рівні збережеться", - припустив Черненко.powered by lun.ua