Росіяни не отримають "Луганськтепловоз"?

Середа, 27 жовтня 2010, 12:30

Київський господарський суд задовольнив позов Фонду державного майна України (ФДМУ) про розірвання договору купівлі-продажу державного пакета акцій "Луганськтепловоза".

Про це заявив голова ФДМУ Олександр Рябченко, повідомляє УНІАН.

"Суд ухвалив рішення в нашу сторону", - сказав він.

При цьому Рябченко уточнив, що рішення судом було винесене минулого тижня.

За словами голови Фонду держмайна, швидше за все, відповідач за цим позовом - "Брянський машзавод" подаватиме апеляцію.

Нагадаємо, 8 жовтня ц.р. Фонд держмайна звернувся з позовом до Київського господарського суду щодо розірвання договору купівлі-продажу державного пакета акцій "Луганськтепловоза".

Крім того, ФДМУ вимагав від покупця "Луганськтепловоза" - керуючої компанії "Брянський машзавод" виплатити неустойку за несплату у встановлений термін коштів за придбаний пакет "Луганськтепловоза" у розмірі 82 млн. грн., а також пеню у розмірі 2 млн. 177 тис. грн.

Як зазначили у фонді, причиною для подачі позову послужила несплата Брянським машзаводом заявленої ним на приватизаційному конкурсі суми за держпакет акцій "Луганськтепловоза".

Як повідомляв УНІАН, Київський господарський суд задовольнив позов компанії Mantara Holding і визнав недійсними відразу кілька рішень Фонду державного майна України (ФДМ), що стосуються приватизаційного конкурсу з продажу 76,001% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз".powered by lun.ua