"Батьківщина": Влада допустила на вибори у Львові фальшиві списки

Субота, 30 жовтня 2010, 20:05
 
Львівський окружний адміністративний суд скасував постанову обласної ТВК, яка зняла з реєстрації фальшиві списки "Батьківщини" до Львівської обласної ради.

Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Партія "Батьківщина" оскаржує це рішення у встановлено порядку.

Вона також збирається звертатися до міжнародних судів і наполягати на тому, аби результати виборів на Львівщині було визнано недійсними, як такі, що істотно спотворюють волевиявлення виборців.

29 жовтня Львівський окружний адміністративний суд визнав недійсною партійну конференцію, на якій делегати одноголосно відкликали фальшиві списки "Батьківщини" до Львівської обласної ради.

"Ці два рішення суду, які відкрили шлях на вибори клону "Батьківщини" і спискам, у яких немає партійців, а є прихильники провладної Партії регіонів, є абсурдними і такими, що порушують Конституцію та закони України", - заявив лідер Львівської обласної "Батьківщини" Роман Ілик.

"Це не компетенція судів визначати, чи була законною партійна конференція. Бо згідно з роз'ясненням Конституційного суду, українським судам не підвідомчі справи про внутрішню діяльність політичних партій", - наголосив він.

За словами Ілика, все, що відбувалось останні чотири місяці навколо партійного осередку "Батьківщини", - добре спланована гра.

"Усе було спрямовано на те, аби заплутати та дезорієнтувати виборця. У кінцевому результаті, сотні тисяч виборців Львівщини є обдуреними, а партія позбавлена можливості бути представленою у Львівській обласній та міській радах", - заявив він.powered by lun.ua