Міліція обіцяє не зводити очей з бюлетенів

Неділя, 31 жовтня 2010, 20:41
Міліція охоронятиме усі без винятку виборчі дільниці  до остаточного вивезення бюлетенів та виборчої документації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

З огляду на інформацію, що була розповсюджена щодо начебто передчасного зняття охорони виборчих дільниць МВС заявляє, що "відповідно до чинного законодавства охороняти виборчі дільниці працівники міліції будуть до повного завершення роботи дільничної виборчої комісії".

"А після встановлення результатів голосування на виборчій дільниці працівники міліції  супроводжуватимуть транспортування виборчих документів до відповідної територіальної виборчої комісії, забезпечуючи охорону цієї документації", - зазначають в прес-службі.

"Після завезення бюлетенів до приміщень територіальних та дільничних виборчих комісій, вони цілодобово охороняються до остаточного вивезення бюлетенів та виборчої документації з приміщень виборчих дільниць", - цитує законодавство МВС.

Станом на 19.00 до органів внутрішніх справ надійшло 63 повідомлення про події, пов'язані з виборчим процесом. 

Виявлено 17 випадків незаконної агітаційної діяльності. Серед порушень також сім хуліганських проявів, вісім спроб виносу бюлетенів з дільничних виборчих комісій.

Зафіксовано 8 випадків втрати та недостачі бюлетенів. Задокументовано вісім  фактів пошкодження бюлетенів та чотири факти втручання в роботу виборчої комісії.

Також мали місце такі порушення: повідомлення про підкуп виборців -2, підпал - 1, виявлення агітаційних матеріалів , надрукованих з порушенням законодавства - 1,  втрата печатки -1.

На трьох дільницях - у Дніпропетровську, Івано-Франківську та в АР Крим зафіксовано смерть виборців.

Також міліцією зафіксовано три інші повідомлення про події, пов‘язані з виборчим процесом, однак ця інформація не знайшла свого підтвердження під час виїзду слідчо-оперативних груп, або ж мала ознаки цивільно-правових відносин.

Українська правдаpowered by lun.ua