Азаров сподівається, що народ його не впізнає

Неділя, 31 жовтня 2010, 23:44
 

Глава Партії регіонів Микола Азаров уважає, що місцеві вибори показали наближення України до західних стандартів демократії.

Про це він сказав на прес-конференції в неділю.

"От немає порушень! Що нам їх, придумати? А що ви хотіли, щоб шибки били? Гранати підривали?" - сказав Азаров, звертаючись до журналістів.

"Абсолютно нормально проходять вибори. Зібралися виборчі комісії, вчасно відкрилися, величезні метрові бюлетені, на великий жаль", - сказав він.

"Ми з вами вертаємося, йдемо до нормального життя, це не війна, а просто вибори", - додав прем'єр.

За словами Азарова, "якщо коли-небудь 90% населення країни не буде знати прізвище прем'єра, то, що, це теж застоєм назвати?"

"Ми з вами йдемо до нормальної демократичної країни - поступово, повільно, але йдемо", - сказав він.

Азаров також назвав нормальною за європейськими мірками явку на місцевих виборах.

"Якщо в нас прийде 50% на вибори, то це дуже гарний результат за європейськими мірками", - сказав він.

Він також підкреслив, що не брав участь в агітації на місцевих виборах.

"Я дозволив собі в п'ятницю в неробочий час близько 23 години звернутися до виборців Партії регіонів. Тому що я голова Партії регіонів, я переживаю за нашу партію", - сказав він.

Азаров також розповів, що напередодні ознайомився із заявою Тимошенко, що під час поїздки по країні вона побачила, що люди залякані.

"Лідер Батьківщини каже, що куди не поїхала - скрізь страх бачить, а я у ваші очі дивлюся - і страху не бачу. А вона проїхала по країні й говорить, що народ заляканий", - обурився Азаров.

Українська правдаpowered by lun.ua