В Італії відкрився україномовний канал

Середа, 10 листопада 2010, 12:47
 

В Італії відкрився новий телевізійний канал - Babel TV - з українським мовленням.

Новий 141-й канал супутникового телебачення SKY присвячений шести найбільшим іноземним громадам Італії: українській, марокканській, румунській, албанській, латиноамериканській і філіппінській.

На думку організаторів, новий телеканал має сприяти інтеграції іммігрантів, а також кращому взаєморозумінню італійців та вихідців з інших країн.

"Окрім розважальних та інформативних функцій, канал має на меті подолання гомофобії та напруженості у суспільстві, викликаної зіткненням багатьох далеких одна від одної культур і релігій", - заявила завідуюча української редакції телеканалу Маріана Сороневич.

Babel TV отримав назву від Вавілонської вежі, будівництво якої, згідно з Біблією, і стало причиною виникнення різних мов світу.

Кожен день тижня відведений для мовлення окремій громаді: понеділок - латиноамериканській, вівторок - румунській, середа - філіппінській, четвер - албанській, п`ятниця - марокканській, субота - українській. У неділю на каналі транслюватимуться кращі програми, показані протягом тижня.

Окрім цього, канал транслюватиме найбільш рейтингові програми різних країн світу, художні і документальні фільми різних країн мовою оригіналу з італійськими субтитрами, уроки італійської мови, програми юридичних консультацій.

Головним продуктом телеканалу стане щотижнева програма `Babzine". Її українська версія починатиметься новинами українською мовою, після чого глядачам пропонуватимуться коментарі італійських політиків і громадських діячів на актуальні теми імміграції, розповіді про життя українців в Італії.

Героями рубрики "Погляд зблизька" стануть українці, які досягли певних вершин у різних сферах життя: спорті, мистецтві, науці.

Українське мовлення в Італії почнеться 13 листопада.

УНІАНpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!