Янукович не хоче допускати революцій

Середа, 17 листопада 2010, 17:34
Президент Віктор Янукович заявляє про п'ять актуальних завдань, виконання яких повинно сприяти забезпеченню нацбезпеки.

Про це глава держави сказав у своєму вступному слові на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

На його думку, незважаючи на різноманітні рішення, зусилля впродовж 20 років незалежності України ситуація навколо національної безпеки держави не стає кращою, а надалі погіршується.

"Тому маємо говорити не просто про безпеку взагалі, а про національну безпеку розвитку, яка виходить із проблемних питань та загроз наступного 2011 року", - сказав президент.

Він підкреслив, що неможлива реформа армії та усього сектору безпеки без подолання кризи влади.

"Неможливі радикальні зміни в економіці без соціальної стабільності та довіри людей до власної держави. І неможлива зовнішня політична підтримка без послідовної та єдиної політики усіх гілок влади", - зазначив Янукович.

На його переконання, ключовими питаннями для подальшого розвитку держави та забезпечення її національної безпеки є:

"По-перше, успішне проведення реформ і модернізація країни; по-друге - ефективність самої влади як у внутрішній, так і у зовнішній політиці; по-третє - наявність у влади довгострокової стратегії розвитку держави, яку розуміє і поділяє суспільство".

"По-четверте - широка соціальна база державної політики, збереження стабільної суспільної підтримки дій влади; по-п'яте - недопущення нових політичних криз та революцій", - сказав Янукович.

За словами президента, ці п'ять завдань є пріоритетними, адже вони стосуються найголовнішої загрози національній безпеці - кризи довіри людей до влади і держави.

УНІАНpowered by lun.ua