В НУНСі не виключають, що Майдан розженуть силою

Вівторок, 23 листопада 2010, 20:55
Депутат від НУНС Андрій Парубій не виключає, що влада готує силовий сценарій на Майдані.

Про це він заявив під час акції протесту підприємців проти урядового Податкового кодексу на Майдані Незалежності.

"Влада має намір розігнати Майдан, тому ми прийшли, щоб не допустити реалізації силового сценарію. Ми пообіцяли людям, що будемо з ними на до кінця", - зазначив він.

Також депутат заявив, що "нашоукраїнці" не нав'язуватимуть свою волю протестувальникам, натомість вони надаватимуть технічну та юридичну допомогу.

На його думку, це найнеобхідніше і найважливіше, що можуть зробити народні депутати і політичні сили по відношенню до людей, які сьогодні відновлюють енергетику майдану 2004 року.

Також Парубій повідомив, що він подав заявку до КМДА , в якій зазначив про проведення зустрічей з виборцями безпосередньо на Майдані Незалежності з вівторка до п'ятниці.

"Це стане одним із запобіжників проти реалізації силового сценарію на Майдані", - уточнив він.

Окрім того, як зазначив політик, депутати від "Нашої України" направили звернення до президента України з вимогою звільнити міністра внутрішніх справ Могильова за незаконні дії міліції щодо учасників Майдану.

"Якщо Янукович не звільнить Могильова, то він змушений буде нести персональну відповідальність за дії правоохоронців щодо учасників протесту", - підкреслив Парубій.  

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...