Донецькому VIP-чиновнику дали 90% надбавку до зарплати

Середа, 24 листопада 2010, 17:15

Голові Донецької облради Андрію Шишацькому встановлено надбавку до заробітної платні у розмірі 90%.

Таке рішення ухвалила сесія Донецької облради VI скликання, повідомляє УНІАН.

Рішення про підвищення зарплати голові облради на 90%, а його заступникам - на 80% було прийнято з формулюванням "за особливий характер роботи та інтенсивність праці".

На прес-конференції після сесії Шишацький сказав, що тепер його зарплата становитиме близько 14 тис. грн. до виплати податків, з яких він, як і раніше, має намір перераховувати добродійну допомогу у розмірі близько 4,5 тис. грн. будинку малят у Макіївці.

Він зазначив, що це "не дуже велика зарплата" для керівника такого рангу і пояснив, що означає "інтенсивність праці" в його разі.

"Інтенсивність - те, що, у принципі, робочий день триває десь близько у середньому 12 годин, що робота на суботу завжди залишається", - сказав Шишацький, уточнивши, що його робочий день пов`язаний з переключенням на постійне різнопланове спілкування і з депутатами, і з громадянами.

"А у принципі, на сьогодні для керівника такого рівня з такими повноваженнями зарплата ця не дуже велика, повірте, щодо того ж бізнесу", - сказав голова облради.powered by lun.ua