Медведєв: Україні доведеться вистояти довгу чергу в Європу

П'ятниця, 26 листопада 2010, 18:04
Президент Росії Дмитро Медведєв заявляє, що Росія хоче бачити Україну у складі Митного союзу і Єдиного економічного простору.

Про це він заявив на спільній прес-конференції з президентом України Віктором Януковичем за підсумками засідання IV засідання українсько-російської міждержавної комісії.

"Ми, зі свого боку, звичайно, хотіли б бачити Україну у складі Митного союзу і у складі Єдиного економічного простору", - цитує Медведєва УНІАН.

Він підкреслив, що бачить в цьому велике економічне значення і кращу взаємодію в усіх можливих сферах.

Водночас Медведєв зазначив, що ухвалення таких рішень є суверенним правом України.

Кажучи про прагнення України вступити до Європейського Союзу, Медведєв сказав: "На мою думку, Євросоюз має сам розібратися, в якому він стані зараз перебуває, розібратися з кандидатами до Євросоюзу, які вже давно стукатися в двері".

"І, очевидно, черга для прийняття інших держав до Євросоюзу буде дуже і дуже довгою", - додав він.

Водночас Медведєв підкреслив, що вступ до будь-якого об`єднання є суверенним правом будь-якої вільної країни, і Україна має вирішити це відповідно до внутрішніх процедур, а також відповідно до тих настроїв, які існують у суспільстві.

Як відомо, в п'ятницю Янукович заявив про можливість вступу України до Митного союзу РФ, Білорусі і Казахстану.powered by lun.ua