ПІДПРИЄМЦІ ПОБАЧИЛИ, ЩО ЯНУКОВИЧ І АЗАРОВ ЇХ БОЯТЬСЯ

Субота, 27 листопада 2010, 12:05

Влада боїться соціального вибуху і не хоче виглядати не в кращому світлі перед партнерами країн Західної Європи.

Про це заявив головний координатор акції протесту проти Податкового кодексу Олександр Данилюк, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами, це підтверджує відвідування президентом Віктором Януковичем і прем'єр Миколою Азаровим наметового містечка на Майдані Незалежності.

"Якщо Янукович і Азаров таки відвідали наметове містечко, це свідчить про те, що вони бояться наслідків даної акції, що соціальна напруженість може призвести до соціального вибуху", - зазначив активіст.

"Крім того, Віктору Федоровичу в зв'язку з соціальною нестабільністю в очах Західної Європи не вигідно виглядати не дуже добре", - додав він.

Негативним моментом він назвав відмову Януковича обговорювати питання переформатування Верховної Ради, оскільки більшість протестуючих підтримують ініціативу референдуму про достроковий розпуск парламенту.

"Це половинчаста позиція з боку Януковича", - сказав головний координатор акції протесту.

Він також повідомив, що глава держави в четвер, 2 грудня, планує зустрітися з учасниками акції, але формат цієї зустрічі поки що не відомий.

Після завершення візиту президента і прем'єра один із координаторів акції заявив у гучномовець: "А тепер помийте руки і викиньте з вух все, що ви чули".

У свою чергу прес-секретар Харківської облорганізації профспілки підприємців Сергій Фісун повідомив "Українській правді", що "люди дуже сумніваються, що переговори пройдуть з тими людьми, які дійсно представляють їх інтереси".

"Обіцянки Януковича про те, що він можливо заветує цей закон мають половинчастий характер, тільки переформатування влади, яка прийняла цей антинародний кодекс є дієвим заходом", - вважають активісти.

Фісун уточнив, що Янукович в різкій формі відмовився говорити про політику і заявив, що у всьому "винна бюрократія".

Українська правда