Лозінський у СІЗО просить лікаря і рушницю

Вівторок, 9 листопада 2010, 11:08

Матеріали справи екс-БЮТівця Віктора Лозінського можуть потрапити до суду вже цього місяця.

Про це "Газете по-киевски" розповів один з трьох адвокатів Лозінського Роман Денисюк.

За його словами, зараз ознайомлення зі справою вийшло на фінальну стадію - арештований переглядає останні відеоматеріали.

За прогнозами Денисюка, до суду матеріали повинні бути спрямовані вже цього місяця.

Захисники екс-депутата також просять слідство, щоб до нього пустили доктора, оскільки Лозінський скаржиться на серце.

"Віктору Лозінському в 2006 році робили операцію на серці в Інституті ім. Амосова, і з того часу йому потрібно регулярно показуватися кардіологам", - сказав Денисюк.

"Проте слідчі ігнорують наші клопотання і лікаря не пускають, хоча це може спричинити ускладнення для здоров'я мого клієнта. На всі наші запити відповідають, що в Лук'янівському СІЗО є медики і в разі чого зможуть надати допомогу. Але все, що роблять лікарі в ізоляторі, - це прописують аспірин", - додав він.

Захисник також заявив, що у справі відсутні будь-які експертизи, які доводять причетність Лозінського до вбивства селянина Валерія Олійника.

"Все обвинувачення будується тільки на свідченнях свідків інших людей, які були присутні під час вбивства (колишні правоохоронці - Михайло Ковальський та Євген Горбенко)", - вважає адвокат.

"Жодних експертиз, які доводять, що Лозінський стріляв зі зброї, немає. Зате в документах фігурує карабін "Бенеллі", який нібито належить Лозінському. Цю зброю приніс єгер Перепелиця (зараз під арештом) у розібраному вигляді і дав свідчення, що він сам стріляв з нього в Олійника. Слідство ж стверджує, що з карабіна все-таки стріляв Лозінський", - додав він.

Денисюк зазначив, що Лозінський хоче подивитися на цю зброю, "щоб переконатися - чи не зроблено там фальсифікацію якоїсь деталі з відбитками Лозінського".

Джерела "Газети по-киевски" в Генпрокуратурі іронізують над такими аргументами адвокатів Лозінського і заявляють, що докази його провини "залізні".

За версією слідства, Лозінський стріляв у Олійника з карабіна, поки не скінчилися патрони.powered by lun.ua