Тимошенко у Генпрокуратурі можуть арештувати?

Понеділок, 20 грудня 2010, 09:51

Переслідування Генпрокуратурою Юлії Тимошенко має на меті усунути її як політичного конкурента від підготовки до нових парламентських виборів.

Таку думку висловив політолог Олександр Палій Deutsche Welle.

Він не відкидає, що Тимошенко можуть арештувати вже в цей понеділок, під час допиту в Генпрокуратурі.

За словами експерта, внаслідок такого арешту рейтинг лідерки опозиції може зрости, але влада вже не раз демонструвала своє небажання рахуватися зі суспільною думкою.

"Бажання помсти, бажання показати, які вони сильні, бажання налякати суспільство може спровокувати дуже ірраціональні рішення. До останнього часу таких безглуздостей було більше, ніж досить", - вважає Палій.

Він також оцінює імовірність призначення нових парламентських виборів на весну наступного року як "дуже високу", оскільки команда Віктора Януковича прагне використати ці вибори для зміцнення своїх позицій.

За словами Палія, рейтинг президента знижується, тож оточення Януковича хоче використати досвід фальсифікації місцевих виборів на виборах парламентських, щоби забезпечити собі кілька років політичної стабільності – і Тимошенко тут є головним конкурентом, якого прагнуть позбавити участі у виборах.

Як відомо, лідера партії "Батьківщина", екс-прем’єра Юлію Тимошенко у понеділок, 20 грудня, викликають на 14:00 до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури.

Як відомо, минулої середи Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо Тимошенко за фактом нецільового використання коштів, одержаних Україною в рамках Кіотського протоколу.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування