ЕКС-ЧИНОВНИК ТИМОШЕНКО ЗАТРИМАНИЙ ПІСЛЯ ДОПИТУ

Середа, 22 грудня 2010, 19:38

Генпрокуратура затримала колишнього першого заступника міністра юстиції Євгенія Корнійчука.

Він був затриманий після п'ятигодинного допиту і знаходиться у Подільському ізоляторі тимчасового утримання, повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на джерело в ГПУ.

Корнійчук давав свідчення у справі пов'язаній з наданням послуг юрфірмою Magisters (колишня назва - "Магістр & Партнери") компанії "Нафтогаз Україна".

Корнійчуку ставиться в провину той факт, що він, перебуваючи на посаді першого заступника міністра юстиції, підписав лист, яким дозволив проведення конкурсу на юридичне обслуговування "Нафтогазу" у одного виконавця.

"Магістр & Партнери" співпрацювала з "Нафтогазом України" з 2002 року.

Прес-секретар Корнійчука не змогла ні підтвердити, ні спростувати інформацію про його затримання, проте вона повідомила, що сьогодні, 22 грудня, дружина Корнійчука народила дочку.

З квітня 2005 року Корнійчук був головою столичної організації Української соціал-демократичної партії (в кінці того ж року УСДП увійшла до Блоку Юлії Тимошенко).

На виборах у Раду 2006 року - пройшов до парламенту за списком БЮТ.

В кінці 2006 року він очолив УСДП, після того, як колишній голова партії - тесть Корнійчука Василь Онопенко - став головою Верховного суду України.

Перед обранням, Корнійчук очолював фінансову практику фірми "Магістр & Партнери" (був старшим партнером, пізніше - позаштатним радником).

Спеціалізувався на фінансовому праві та законодавстві з енергетики, нафти і газу.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...