Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тягнибок випереджає Симоненка

Четвер, 23 грудня 2010, 15:06

Якби вибори до Верховної Ради відбулись найближчим часом, то Партія Регіонів отримала би 26,2% голосів виборців.

Такі дані наводить центр соціальних та маркетингових досліджень "Социс" за результатами четвертої хвилі моніторингового дослідження, що була проведена з 3 грудня по 19 грудня по всій Україні методом особистого інтерв’ю за місцем проживання респондентів

Водночас БЮТ набрав би 10,7%, партія "Фронт Змін" – 7,0%, партія "Сильна Україна" – 6,3%, ВО "Свобода" - 4,5%, Компартія– 2,7%. Всі інші політичні сили набирають менше 3%. Не підтримали б жодну із партій 14,5%.

Також, за даними соціологів, на протязі досить тривалого часу після закінчення президентських виборів в Україні істотно знизились електоральні рейтинги всіх без винятку, можливих кандидатів на посаду президента та основних політичних сил.

Якби перший тур виборів президента відбувся найближчої неділі, то Віктор Янукович набрав би 26,4%, Юлія Тимошенко – 10,9%, Сергій Тігіпко – 7,4%, Арсеній Яценюк – 7,2%, Олег Тягнибок – 4,1%, Петро Симоненко – 2,2%, Володимир Литвин – 1,4% та Віктор Ющенко – 1,0% відповідно. Проти всіх готові проголосувати 15,5%.

Водночас соціологи зауважують, що "респонденти протягом останнього часу найвищий рівень своєї довіри виказують до ЗМІ, церкви та президента", йдеться у повідомленні.

На думку опитаних, головним автором і ініціатором Податкового кодексу виступив уряд на чолі з Азаровим – 38,5%. На думку 18,1% респондентів таким автором і ініціатором був Тігіпко. В свою чергу, досить значна кількість опитаних не могла визначитись зі своєю відповіддю на дане питання – 27,6%.

Згідно результатів дослідження, акції підприємців проти прийняття нового Податкового кодексу в тій чи іншій мірі підтримало більше 60% опитаних респондентів.

На питання про готовність особисто долучитися до схожих акцiй протесту, у разi прийняття таких законів чи постанов, якi погiршують права громадян, ствердно відповіли 36,6%. У жодному разі не збираються виходити на вулиці 48,9%, а 14,5% опитаних заявили, що ще не визначилися, або відмовилися відповідати.

"Метод відбору респондентів четвертої хвилі – квотна вибірка (за ознаками вік та стать). Загалом було опитано 2004 респондентів у віці від 18 років і старше, вибірка репрезентативна загалом для України за показниками віку, статі та розміру населеного пункту", - йдеться у повідомленні.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: