Українці ще не визначилися з датою виборів

Вівторок, 28 грудня 2010, 12:56

Кількість українців, які вважають, що наступні парламентські вибори варто проводити в 2011 або 2012 році, відрізняється незначно.

Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією "Українське демократичне коло" на замовлення Інституту політики.

Згідно з результатами опитування, 41,5% українців вважають, що вибори до Верховної Ради необхідно провести 27 березня 2011 року.

У той же час, 39,8% респондентів переконані в тому, що парламентські вибори необхідно проводити 30 жовтня 2012 року.

При цьому 18,7% респондентів не змогли визначитися з відповіддю на питання про дату наступних парламентських виборів.

Згідно з даними опитування майже 59,7% українців вважають, що все, що відбувається в нашій країні, має неправильний напрямок, і лише 24,9% має протилежну думку.

Крім того, 45% українців вважають, що 2010 рік був поганим для країни, і лише 9,6% опитаних вважають, що нинішній рік для України був хорошим.

При цьому 39,3% опитаних переконані, що 2010 рік для України був ні поганим, ні хорошим.

18,5% українців вважають, що цей рік був хорошим для них особисто, а 18,1% - вважають, що 2010 рік був хорошим для їх сімей.

Крім того, згідно з опитуванням, 35,4%, а також 36,3% опитаних респондентів очікують, що наступний 2011 рік буде кращим для них і для їхніх сімей відповідно.

34,4% опитаних українців очікують, що 2011 рік буде кращим для країни, а 26,7% опитаних вважають, що 2011 рік буде таким же для України, як і рік, що минає.

26,9% опитаних вважають, що наступний рік буде ще гіршим для України, ніж нинішній.

Опитування проводилося з 7-13 грудня 2010 року.

У ході дослідження було опитано 1200 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України. Статистична похибка становить не більше 2,9%.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
11:55
фото, доповненоРосійський удар по Києву: за ніч і ранок з-під завалів дістали 8 загиблих, загалом жертв уже 26
11:51
На Хмельниччині судили чоловіка, який ґвалтував доньку з 5-річного віку
11:49
Наслідки воєнного загострення на Близькому Сході: в Україні зросли ціни на добрива
11:48
оновленоПо всій Україні лунала тривога через зліт МіГ-31K
11:45
ЗМІ помітили незвичне переміщення американських літаків на тлі загострення на Близькому Сході
11:43
футболВизначилися потенційні суперники "Динамо", "Шахтаря", "Олександрії" та "Полісся" у єврокубках
11:27
Рада в цілому підтримала закон про запровадження інституту множинного громадянства в Україні
11:21
Перший проєкт із США: Україна готує конкурс на родовище літію
11:08
Курс валют у банках на 18 червня: скільки коштує долар та євро
11:08
Держдеп США засудив російську атаку на Київ, що забрала десятки життів
Усі новини...
Реклама: