Депутати збираються відвідати Луценка в СІЗО й просити його на поруки

Середа, 29 грудня 2010, 08:53

Депутати від НУНС у середу спробують "відвідати" екс-голову МВС Юрія Луценка в Лук’янівському СІЗО.

Про це повідомив нардеп Юрій Гримчак у коментарі "ЛІГАБізнесІнформ".

"Думаю, ми спробуємо все ж таки відвідати Лук’янівське СІЗО, зустрітися з Юрієм Луценком", - сказав він.

На запитання, чи є у депутатів таке право, Гримчак зазначив: "Народні депутати на всій території України навіть на режимні об'єкти можуть заходити без пропусків... Навіть у СІЗО, які проблеми?".

Правда, при цьому Гримчак додав: "Наскільки це буде можливо насправді, ми спробуємо з'ясувати".

Крім того, нашоукраїнці ще раз спробують взяти Луценка "на поруки".

"Ідуть новорічні свята... Будемо звертатися до суду, щоб він виніс відповідне рішення, і до слідчого. В усі можливі й неможливі інстанції будемо звертатися... Фактично на Новий рік усе рівно ніякі слідчі дії не проводяться. Але, чесно кажучи, я мало в це вірю, не та влада зараз", - сказав депутат.

Хоча, за словами Гримчака, для цього є всі юридичні підстави:

"Луценка затримали в рамках поновленого досудового слідства, а головна претензія - що він не так швидко знайомиться з матеріалами справи. Хоча з погляду формальності треба сказати, що після того, як досудове слідство поновлене, обвинувачуваний не має права з ним знайомитися. Така колізія".

Гримчак сказав, що, за словами омбудсмана Ніни Карпачової, яка побувала у Лук’янівському СІЗО й побачилася з Луценком, екс-міністра утримують у камері на трьох осіб.

"Він утримується в камері на трьох. Там один колишній прокурорський і один колишній міліцейський працівник. За її (Карпачової) словами, більш-менш нормальні умови утримання, жодних загроз немає... Луценко почувається добре, навіть проявляє почуття гумору", - зазначив Грымчак.

Як відомо, у понеділок, 27 грудня, Печерський райсуд Києва ухвалив рішення щодо застосуванні до колишнього міністра внутрішніх справ Луценка запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою терміном на 2 місяці.

У вівторок Луценка перевели в Лук’янівський слідчий ізолятор.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: