Янукович хоче перетрусити свою охорону

Четвер, 13 січня 2011, 14:38

Управління держохорони потребує системної реформи.

Про це заявив президент Віктор Янукович, вітаючи з професійним святом працівників УДО, повідомляє прес-служба президента.

Він зазначив, що найближчим часом УДО разом з іншими зацікавленими органами влади має розробити та подати на розгляд проект Концепції розвитку системи державної охорони.

"Цей документ має чітко визначити роль і місце державної охорони у системі національної безпеки держави, основні напрями реформування, функції та завдання", – зазначив Янукович.

За його словами, наразі є нагальна потреба у підвищенні рівня інформаційно-аналітичного забезпечення державної охорони, відкритості її для демократичного цивільного контролю, належного матеріально-технічного оснащення.

"Інструментом реалізації Концепції повинна стати Державна комплексна цільова програма розвитку системи державної охорони України, переконаний президент", - йдеться у повідомленні.

На думку Януковича, потребує вдосконалення також нормативно-правова база, що регулює діяльність у сфері державної охорони.

"Насамперед це стосується розробки нової редакції закону "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", - зазначили у прес-службі.

"Нам потрібне високопрофесійне військове формування із правоохоронними функціями, завдання і практична діяльність якого відповідала б сучасним вимогам", – наголосив Янукович.

Українська правдаpowered by lun.ua