Тимошенко розповіла японцям, чого боїться Янукович

Четвер, 13 січня 2011, 18:16

Справа про "кіотські гроші" свідчить про страх президента Віктора Януковича втратити довіру народу.

Про це заявила колишній прем'єр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в інтерв’ю провідним японським ЗМІ.

"Мою діяльність на посаді прем‘єра, за вказівкою Януковича, ретельно вивчали СБУ, Генпрокуратура та замовні американські аудитори. Вивчали під мікроскопом та не виявили ніяких моїх злочинних дій та порушень, тому владі доводиться фальшувати кримінальні справи стосовно виплати пенсій начебто за рахунок кіотських грошей", - цитує Тимошенко її прес-служба.

Лідер "Батьківщини" зазначила, що політичне переслідування, відкриття владою Януковича фальшивих кримінальних справ проти політичних опонентів, фальсифікація результатів місцевих виборів, ліквідація свободи слова та справедливого судочинства знищують міжнародний імідж України.

Свідченням цього вона назвала виключення України з кола вільних країн у щорічному рейтингу свободи, який укладає міжнародна організація "Фрідом хаус".

"Зусиллями Януковича, який будує авторитарний, диктаторський режим, наша держава демонструє вражаючий занепад демократії", - заявила Тимошенко.

На запитання про долю "кіотських грошей" екс-прем‘єр відповіла, що "гроші, отримані від співпраці з Японією в рамках Кіотського протоколу, ніколи не списувалися зі спеціального рахунку міністерства екології.

За її словами, це "підтверджено висновком аудиту КРУ, проведеним новою владою в березні 2010 року, та висновками аудиту компанії ВDO, які проводилися японськими компаніями разом з Агенцією екологічних інвестицій".

Тимошенко підкреслила, що її уряд поводився з екологічними грошима так, як зазначено у законодавстві та Бюджетному Кодексі.

У справі про екологічні гроші, за словами Тимошенко, влада свідомо займається підміною понять та маніпуляціями.

"Вони бюджетні видатки з Єдиного казначейського рахунку видають за нецільове використання "кіотських грошей", вводячи в оману людей, які не обізнані у механізмах функціонування Єдиного казначейського рахунку та у порядках формування доходів бюджету", - підкреслила колишній прем’єр.

Тимошенко зазначила, що Янукович використовує усю репресивну машину проти неї та її команди, аби усунути головного політичного опонента.

"Справа про кіотські гроші, яку було порушено за вказівкою Януковича, є нечесною і неконкурентною боротьбою, страхом Януковича, який стрімко втрачає підтримку в народі та хвилюється за своє політичне сьогодення", - заявила лідер партії "Батьківщина".

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування