Янукович пригрозив Могильову "червоною карткою"

Субота, 15 січня 2011, 09:15

Президент Віктор Янкович пообіцяв звільнити міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова у разі, якщо найближчим часом не буде скасовано техогляд ДАІ.

Про це він сказав в ході засідання керуючої ради Комітету з економічних реформ, пише Zn.ua з посиланням на одного з учасників засідання.

"Я показую вам жовту картку. Техогляд приватного транспорту, який обіцяли скасувати, досі існує. Над людьми продовжують знущатися", - сказав Янукович, звертаючись до Могильова.

Він попередив міністра, що якщо найближчим часом це питання не буде вирішено, і міліція буде його саботувати, то Могильов побачить "червону картку".

Як відомо, законопроект про скасування техогляду приватного транспорту ще рік тому вносив до парламенту депутат від НУНС, голова комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

Потім цю ідею взяв на озброєння голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, проте законопроект досі не ухвалено парламентом.

Зокрема, як заявляв Бродський, "у нинішньому вигляді технічний огляд - це анахронізм".

Згідно з законопроектом, зокрема, станції діагностики повинні підлягати акредитації.

У разі "неправильної" видачі документа про проходження перевірки технічного стану, станції діагностики повинні нести адміністративну відповідальність і за свій рахунок проводити повторну діагностику.

 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування