Тимошенко каже, що Азаров і Арбузов увімкнули станок

Понеділок, 17 січня 2011, 13:27

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що уряд спільно з Національним банком з початку року розпочав нову "неконтрольовану емісію" коштів.

Про це вона заявила перед черговим відвідуванням Генеральної прокуратури, повідомляє її сайт.

"У країні знову вже з нового року розпочалася, вірніше продовжується емісія грошей, які зовсім не підтверджені економічним зростанням", - попередила вона.

Екс-прем'єр додала, що найближчим часом опозиція надасть докладні цифри випуску додаткових грошей.

"Це свідома політика Національного банку, який сьогодні очолює людина, яка входить до бізнес-родини Януковича, це, по суті, бізнес-партнер його сина, і це призводить до того, що народ кожен день стає біднішим, оскільки згідно з реальною інфляцією не підвищуються пенсії та заробітні плати, і реальна інфляція в країні приховується", - наголосила Юлія Тимошенко.

Екс-прем'єр вважає, що статистичні показники за 2010 рік щодо рівня інфляції та внутрішнього валового продукту, які оприлюднює влада, не відповідають дійсності.

"У офіційній статистиці показали, що ціни за 2010 рік зросли всього на 10% в той час, коли всі країна, всі люди цей обман розуміють, тому що ціни на продукти харчування, на товари споживання іноді зростали і вдвічі, а іноді – і більше разів", - обурилась Тимошенко.

Крім того, Тимошенко звернула увагу на той факт, що з початком 2011 року розпочалося зростання тарифів на житлово-комунальні послуги.

"На всьому цьому відбувається збагачення невеличкої купки людей в Україні. Тому що гроші, які платять люди за газ, за електроенергію, за тепло, за гарячу воду йдуть на не рахунки державних компаній – вони йдуть на рахунки приватних компаній, які в більшості своїй належать найближчому оточенню Януковича", - зазначила вона.powered by lun.ua