Тимошенко отримала ще 2 повістки

Понеділок, 17 січня 2011, 16:39

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що Генеральна прокуратура викликає її 18 та 19 січня на 10 годину ранку.

Про це Тимошенко повідомила у понеділок журналістам після чергового відвідування Генпрокуратури.

"Я вже маю повістку завтра на 10 годин, післязавтра на 10 годин, тому що їхнє завдання - не дати мені сьогодні робити дуже важливу справу: організовувати людей, наш народ для дієвого руху опору", - сказала Тимошенко, повідомляє УНІАН.

Лідер партії "Батьківщина" додала, що таким чином Генпрокуратура намагається унеможливити її поїздки регіонами та зустрічатися з людьми.

"Тому вони сьогодні просто перешкоджають моїй політичній діяльності. Це є їхнє завдання, і тому всі ці процеси затягуються, і зрозуміло, що коли немає злочину, навіть цій продажній Генеральній прокуратурі дуже важко злочин шукати", - зазначила вона.

Відповідаючи на запитання журналістів, як довго все це триватиме, Тимошенко сказала: "Я думаю, що поки, по-перше, все це фальшоване незаконне несправедливе слідство зовсім не зайде в глухий кут".

"А по-друге, я думаю, ця влада, цей Президент, який бачить в мені свого головного опонента і конкурента, і правильно робить, що так бачить, – вони будуть зі мною боротися не силою своїх дій, не силою своїх переконань, не силою рішень державницьких, а вони будуть боротися зі мною силою силових структур, застосовуючи всі репресивні органи", - сказала вона.

"І тому закінчитися все це насправді може тільки тоді, коли цей президент піде від влади", - підкреслила Тимошенко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування