Тимошенко пригадала ворогам, як вони пускали гроші на конкурси краси

Вівторок, 18 січня 2011, 16:31

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко спростовує звинувачення голови КРУ Петра Андрєєва у рекордному витрачанні її урядом у 2008-2009 роках коштів з державного бюджету.

Про це Тимошенко заявила у вівторок журналістам, коментуючи відповідну заяву Андрєєва, повідомляє УНІАН.

"Я думаю, що таким людям не місце у владі, і все, що він там гучно оголошує – це є повним невіглаством та дурницями, я навіть це не буду коментувати. Поки що єдине, що мені пред’явила діюча влада в якості порушення, – це виплата пенсій людям у розпал кризи", - сказала Тимошенко.

За словами екс-прем’єра, Андрєєв, "працюючи на своїй посаді за рахунок державних грошей, проводив конкурси краси, використовуючи не просто державні гроші, а ще й кошти профспілок контрольно-ревізійного управління, таким чином, влаштовуючи веселі заходи для себе та свого оточення".

Тимошенко переконана, що такі люди, як чинний голова КРУ, з часом відповідатимуть за "розбазарювання" державних ресурсів.

"Я вважаю, що рано чи пізно і до таких екзотичних керівників контрольно-ревізійного управління як Андрєєв, також дійде черга, і вони будуть відповідати за розбазарювання державних грошей на конкурси краси для ревізорів", - заявила вона.

Андрєєв заявив, що сума виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів за час функціонування уряду Тимошенко сягнула рекордного за всі роки роботи ГоловКРУ рівня і обраховується десятками мільярдів гривень.

У "БЮТ-Батьківщині" назвали таку заяву виконанням політичного замовлення Президента Віктора Януковича з дискредитації опозиції.powered by lun.ua