Родичі жертв сина прокурора відмовилися від претензій

Вівторок, 18 січня 2011, 18:12

Родичі жертв дніпропетровського ДТП за участю сина прокурора відмовилися від своїх претензій.

Про це повідомив 18 січня перший заступник Запорізької обласної прокуратури Олександр Попович, передає "Комерсант-Україна".

Попович уточнив, що прокуратура в найближчі дні передасть до суду справу за обвинуваченням сина прокурора Жовтневого району Дніпропетровська Дмитра Рудя у скоєнні ДТП, що спричинила загибель трьох осіб.

"Зараз потерпілі знайомляться з її матеріалами, якщо ніхто не буде затягувати, в силу різних причин, то може воно до кінця тижня піде до суду", - сказав він.

Прокурор Запорізької області В'ячеслав Павлов заявив, що передача справи до суду може затягнутися через небажання потерпілих знайомитися з матеріалами кримінальної справи.

"Як би це м'якше сказати... Вони (родичі загиблих у ДТП) вирішили багато своїх матеріальних проблем, і тепер у них знизився ступінь праведного гніву і обурення", - зазначив він.

"Тому вони вже не сильно зацікавлені у якнайшвидшому направлення кримінальної справи до суду. Більше нічого не буду говорити - ви мене зрозумієте, так? До того ж у потерпілих є адвокат, який наполягає на тому, що "не треба їх зайвий раз турбувати", - зазначив Павлов.

У прокуратурі області також додали, що в справі є нотаріально завірені довідки про відсутність претензій до підозрюваного з боку потерпілих, однак припинити справу з цієї причини правоохоронці не можуть.

"Вони права не мають, це справа тяжка", - сказав Павлов.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування