Заступник Климентьєва стверджує, що справа стоїть на місці

Четвер, 20 січня 2011, 18:52

Жодних нових деталей у справі про зникнення головного редактора газети "Новий стиль" Василя Климентьєва немає.

Про це заявив заступник головного редактора газети "Новий стиль" Петро Матвієнко, заяву заступника міністра внутрішніх справ Василя Фаринника, де той розповідає про розшук важливого свідка у справі.

"Прізвище того свідка невірно передає як "Козак", створюючи ілюзію, начебто у справі з’ясувалися нові подробиці. Але це зовсім не так. Жодних нових деталей, окрім того, що труп Климентьєва досі так і не знайдено, на сьогодні немає", - заявив журналіст.

За словами Матвієнка, непорозуміння трапилося через те, що інформацію заступника міністра записували з голосу.

"Пан Фаринник назвав прізвище Козар. З наголосом на останньому складі. Але комусь почулося "Козак". Уточнювати як є насправді, ніхто не став", - уточнив журналіст.

"Про людину на прізвище Козар усім журналістам відомо іще з вересня. Це саме та особа, яка 9 серпня возила Климентьєва на Печенізьке водосховище", - додав Матвієнко.

Наступного дня Козар зателефонував Климентьєву і пообіцяв 11 серпня надати "цікаву касету з сенсаційною інформацією".

Зустріч було призначено на 9 ранку у автомобілі неподалік від помешкання журналіста.

То ж о 8-55 Климентьєв поставив будинок на сигналізацію і вийшов на зустріч. Більше журналіста ніхто не бачив. А його мобільний телефон був відключений близько 11-30.

Козара справді безуспішно розшукують після того, як 17 серпня він давши завідомо неправдиві показання, був відпущений. На наступний допит він не з’явився, і через два тижні був оголошений у розшук.

Українська правда

powered by lun.ua