ЮЩЕНКО ГОТОВИЙ ДО НОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ СВОЄЇ КРОВІ

П'ятниця, 21 січня 2011, 15:22

Екс-президент Віктор Ющенко готовий на проведення нової експертизи крові в рамках розслідування справи про його отруєння.

Про це він заявив журналістам, вийшовши з будівлі прокуратури, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Ющенко зазначив, що порушувалось питання повторної здачі крові, і він заявив про те, що в нього на зберіганні є проба крові 2005 року.

"На моє прохання Міністерство охорони здоров'я брало зразки крові для аналізу в міжнародних лабораторіях", - заявив він.

"Я попросив один зразок контрольний, добре розуміючи, що всілякі ексцеси можуть виникати у слідства - нехай у мене буде на зберіганні правдивий зразок, опечатаний Генпрокуратурою, Міністерством охорони здоров'я, моєї крові зразка 2005 року", - зазначив Ющенко.

"Я не розумію мотивів, коли у своєму листі прокуратура і представники прокуратури, виступаючи, говорили про повторну експертизу. Повторної експертизи бути не може, тому що піддати експертизі кров 2005 року неможливо", - заявив він.

"Якщо мова йде про нову експертизу, потрібно пояснити суспільству, що сталося з першою експертизою, хто винен, якщо там щось порушено, якщо там якісь злочинці були і перейти до нової експертизи", - підкреслив екс-президент.

"Я сказав: я готовий на проведення будь-якої нової експертизи, щоб ця експертиза проводилася в українських і міжнародних лабораторіях, щоб можна було порівняти", - сказав Ющенко.

Як відомо, у п'ятницю Ющенко прибув до Генпрокуратури для дачі свідчень у справі про його отруєння.

Раніше генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що у слідства виникли серйозні питання в частині об'єктивності тих аналізів, які проводилися за кордоном.

powered by lun.ua