Мер Москви обіцяє підтримати українську бібліотеку

Понеділок, 24 січня 2011, 18:02

Уряд Москви налаштований продовжувати підтримку діяльності Бібліотеки української літератури.

Про це повідомили у посольстві України в Москві за підсумками зустрічі посла України в Росії Володимира Єльченка з мером Москви Сергієм Собяніним, передає УНІАН.

"Собянін заявив, що уряд Москви налаштований продовжувати підтримувати діяльність Бібліотеки української літератури", - йдеться у повідомленні посольства.

Як підкреслювалося під час зустрічі в мерії Москви, українці становлять найчисельнішу національну меншину столиці Росії. Вони активно працюють в усіх найважливіших сферах суспільного життя - політиці, державному управлінні, економіці, науці, освіті, культурі.

У повідомлені зазначається, що уряд Москви завжди приділяв важливу увагу задоволенню потреб культурно-національного розвитку українців, які мешкають в місті. Саме на цьому грунтується незмінна підтримка з його боку діяльності Бібліотеки української літератури як важливого осередку української культури.

Зустріч Єльченка з Собяніном відбулася на виконання доручення президента Віктора Януковича сприяти прискоренню остаточного врегулювання ситуації навколо Бібліотеки української літератури, наголосили у посольстві.

Як відомо, 23 грудня 2010 року відділ боротьби з екстремізмом МВС РФ під час обшуку вилучив із Бібліотеки української літератури в Москві більш як 50 книг для проведення психолого-лінгвістичної експертизи.

26 грудня директор бібліотеки Наталія Шаріна повідомила, що після цього бібліотека опечатана й закрита.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...