На ТВі заявляють, що Хорошковський тиснув на суд

Середа, 26 січня 2011, 18:14

Гендиректор ТВі Микола Княжицький вважає, що рішення ВАСУ щодо скасування ефірних ліцензій ТВі, 5 каналу та СТБ не відповідає чинному законодавству.

"Суди скасували не лише ті ліцензії, які ми отримали на оскаржуваних конкурсах, а й ті ліцензії, які ми отримали раніше. Якби суд хоча б трошки хотів підійти до букви закону чи розібратися в питанні, але він повністю всі наші скарги залишив без змін", - цитує Княжицького прес-служба ТВі.

"Це ще раз говорить, що в даному випадку в країні запроваджується цензура. І це робиться для того, щоб незалежні мовники взагалі не могли мовити, і до правосуддя це не має жодного відношення", - підкреслив він.

Гендиректор ТВі повідомив, що з власних джерел дізнався про телефонний дзвінок в ВАСУ, який голова СБУ Валерій Хорошковський зробив вранці 26 січня, напередодні винесення судового рішення у справі.

"В мене була така інформація, що від пана Хорошковського здійснюється тиск на суди. Я не говорив, що пан Хорошковський дзвонив конкретно комусь із тих суддів, які були присутні на засіданні, але я говорив про те, що такий дзвінок безпосередньо в суд був. Як журналісти ми зараз розслідуємо цю ситуацію", - розповів Княжицький.

Як відомо, Вищий адміністративний суд України відмовив ТВі, 5 каналу та СТБ у задоволенні їхніх касаційних скарг.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування