ГЕНПРОКУРАТУРА ЗАВЕЛА СПРАВУ ЗА МИНУЛЕ МІНОБОРОНИ

Четвер, 27 січня 2011, 19:02

Генпрокуратура 26 січня порушила кримінальну справу за результатами ревізії, проведеної ГоловКРУ в Міноборони і Генеральному штабі ЗСУ.

Згідно з актом ревізії за період 2008-2009 років "державі завдано матеріальних збитків на загальну суму 6 мільйонів 589,02 тисячі гривень", повідомляє ZN.UA.
 
Кримінальну справу порушено "за фактами зловживання військовими службовими особами Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних сил України службовим становищем в інтересах третіх осіб при закупівлі в 2008-2009 роках за бюджетні кошти послуг на виконання дослідно-конструкторських робіт під час створення Єдиної автоматизованої системи управління ЗС України".

Справу порушено за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 423 Кримінального кодексу України - "Зловживання військовою службовою особою владою або службовим становищем".

Оскільки мова йде про "тяжкі наслідки", то за такі діяння передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

У зазначений період 2008-2009 років посаду міністра оборони обіймав Юрій Єхануров, пост начальника Генерального штабу - Сергій Кириченко, начальника Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу - Михайло Малярчук.

Єхануров і Кириченко в даний час не обіймають посад у військовому відомстві.

Малярчук в кінці березня 2010 року був призначений на посаду заступника міністра оборони.

Як повідомило джерело в Генпрокуратурі, Малярчука вже викликали для дачі пояснень у рамках порушеної кримінальної справи.

Цю інформацію підтвердив начальник Головного управління військових прокуратур Юрій Вітев: "Заступника міністра допитали у цій справі в Головному управлінні військових прокуратур".powered by lun.ua