Янукович вважає, що в Україні найкраща демократія

П'ятниця, 28 січня 2011, 16:47

Президент Віктор Янукович вважає Україну однією з найдемократичніших держав східної Європи.

Про це він сказав, виступаючи на традиційному українському ланчі в Давосі.

"В питанні розвитку демократії Україна є одним з лідерів східної Європи. Я б сказав навіть – однією з центральних країн", - заявив президент.

Наявні проблеми він пов'язує в цій сфері з радянським минулим України.

"Ті недоліки, той залишковий пострадянський менталітет, який стає на перешкоді демократичних процесів – це питання над яким нам треба серйозно попрацювати, поборотися", - сказав він.

"Це домашнє завдання, яке ми повинні виконати найближчим часом", - додав Янукович.

За його словами, після обрання на посаду президента, йому вдалося виправити ситуацію.

"Безлад і тотальна корупція були справжнім бичем для буд-яких іноземних інвестицій, але ми припинили політичну і законодавчу анархію", - заявив Янукович.

Другим виступаючим на ланчі був президент Польщі Броніслав Комаровський.

На українській ланч в Давосі зібралися декілька сотень гостей, серед яких виділялась представницька група російських олігархів та бізнесменів.

Зокрема в залі були присутні Вагіт Алікперов (Лукойл), Олег Дерипаска (Російський Алюміній), Віктор Вексильберг (Реново), Герман Греф (Сбербанк Росси), Володимир Євтушенков (МТС) .

Серед західних лідерів був присутній лише міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт. На ланчі також був помічений син керівника Лівії Муаммара Каддафі - Сейф Каддафі.

Захід відбувся у форматі виступів двох президентів, після чого присутні ставили їм запитання. Жодні з питань не стосувалися теми утисків демократії в Україні.

Напередодні Віктор Пінчук провів зустріч з главою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіним, де вони обговорили формат ланчу за участі президента.

Українська правда

powered by lun.ua