"Регіонам" не терпиться переписати Конституцію

3 перегляди
Понеділок, 31 січня 2011, 11:39

Фракція Партії регіонів пропонує затвердити зміни до Конституції вже на початку поточної сесії.

Про це заявив на засіданні погоджувальної ради лідер фракції регіоналів Олександр Єфремов.

"Я думаю ні в кого не виступає сумнівів те, що ми маємо узаконити офіційно нині діючу Конституцію стосовно 5-річного терміну перебування у владі всіх гілок влади, починаючи від місцевого самоврядування і закінчуючи Верховною Радою та президентом", - сказав він.

Регіонал нагадав, що для затвердження змін до Конституції необхідно віднайти конституційну більшість у 300 голосів.

"Я хотів би закликати наших колег вдумливо, не з політичної точки зору, підійти до розгляду даного питання і проголосувати за дане рішення", - заявив Єфремов.

У свою чергу спікер Володимир Литвин попросив віце-спікера Адама Мартинюка провести ще одне засідання профільного комітету задля надання остаточних рекомендацій Верховній Раді і підтримав Єфремова у частині аполітичності рішення про зміни до Конституції.

"Я б дуже просив, шановні колеги, щоб у нас не було тут політики, бо всі розуміють, що якщо ми не приймемо це рішення, тоді ми будемо мати правову вакханалію в країні і невизначеність правову", - сказав він.

"Тим більше, що ця сесія буде найбільш продуктивною і відповідальною, тому що на наступній, як ми всі розуміємо, ми всі будемо готувати до виборів", - заявив Литвин.

Водночас, як заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, БЮТ відмовляється голосувати за зміни до Конституції.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua