Бродський обіцяє піти, якщо йому вирвуть жало

2 перегляди
Понеділок, 31 січня 2011, 12:29

Михайлу Бродському запропонували очолити департамент в Мінекономіки, яким стане колишній Держкомпідприємництва.

Про це заявив сам Бродський в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, цей департамент буде найбільшим у структурі Мінекономіки, "він стане своєрідним комітетом всередині міністерства".

Бродський заявив, що перший віце-прем'єр Андрій Клюєв запропонував йому очолити цю структуру: "Я знаю, що особисто прем'єр Микола Азаров ставив це питання на засіданні уряду, і Клюєв зробив мені таку пропозицію".

"Я зараз беру участь у підготовці всіх нових нормативних актів. Можливо, буде так. Але якщо почнуть обрізати функції, позбавляючи нас жала, - я піду. Я готовий жалити, а просто папірці носити - це не для мене", - зазначив він.

За словами Бродського, цей комітет "буде наділений функціями уповноваженого Кабміну з дерегуляції, що, по суті, підвищує статус до рівня колишнього голови Держкомпідприємництва".

"Тобто функції все зберігаються, всі до одної", - додав він.

"Ми завжди були досить залежні від першого віце-прем'єра і від віце-прем'єрів. Без них було б важко. Які наші повноваження можуть зрівнятися з їх впливом? Без них нічого не можна було пройти. Так і буде продовжуватися, сподіваюся", - сказав Бродський.

"Ну заберуть у нас бухгалтерію, зарплату буде нараховувати Мінекономіки - так будь ласка. Заберуть господарське управління - я взагалі проти всіх цих господарських речей, я дуже суворо скорочував всі витрати", - зазначив він.

"І Єдиний держреєстр віддали Мін'юсту - напевно, теж правильно. Всі ці виписки, папірці... Ми пропозицію з цих питань подали ще півроку тому в Кабмін, щоб все скасувати, але вона застрягла в Мін'юсті", - заявив Бродський.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua