Томенко прогнозує "чорну сесію" Ради

Понеділок, 31 січня 2011, 18:45

Опозиція зробить все, щоб не перетворити нинішню сесію Верховної Ради у "чорну сесію" для українського народу.

Про це заявив віце-спікер Микола Томенко, повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

Він зазначив, що, якщо попередня сесія запам’яталася "чорною" ніччю для опозиції, коли було влаштовано побоїще у сесійній залі, то попередній аналіз ініціатив влади свідчить, що "влада може перетворити всю наступну сесію у "чорну сесію" для українського народу".

Томенко наголосив, що за ініціативи уряду на цій сесії планується ухвалення пенсійної реформи, житлового і трудового кодексів.

Крім того, планується внести зміни до закону про вищу освіту, які зменшують соціальні права студентів та викладачів, початок "реформи" охорони здоров’я, яка радикально скорочує кількість лікувально-профілактичних закладів тощо.

Водночас, Томенко підкреслив, що внесення змін у всі серйозні законопроекти, які можуть вплинути на соціальний стан громадян, повинні починатися з обговорення на парламентських слуханнях, за якими повинен йти розгляд у профільному Комітеті, а лише потім обговорення у сесійній залі.

"Починаючи із законопроекту про вищу освіту, лише такий підхід повинен бути до розгляду ключових законопроектів, які матимуть вплив на життя громадян", - наголосив політик.

Українська правдаpowered by lun.ua