Профспілки підтримали ідею Тігіпка

Понеділок, 31 січня 2011, 20:08

Профспілки закликають Кабмін відкликати з Верховної Ради законопроект про реформування пенсійної системи.

Відповідна резолюція була прийнята на всеукраїнському зібранні представників профспілкових організацій з обговорення питання про проведення пенсійної реформи в Україні в понеділок у Києві.

"Вимагаємо від Кабінету міністрів України відкликати з Верховної Україна Ради законопроект про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи", - цитує резолюцію "Інтерфакс-Україна".

Профспілки також наполягають "невідкладно приступити до формування з соціальними партнерами спільних комплексних заходів щодо забезпечення пенсійної реформи на основі законів про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та концепції проведення подальшої реформи".

Профспілки закликають Кабмін розробити і затвердити у першому півріччі поточного року програму реформ заробітної плати до 2012 року, спрямовану на максимальну легалізацію зарплат.

Також вимагають відновити практику розробки державних програм зайнятості населення, розробити за участю соціальних партнерів в першому півріччі 2011 року і подати на схвалення парламенту таку програму на 2012-2015 роки, забезпечити захист діючих робочих місць від ліквідації, і гарантувати створення в 2011 році не менше 680 тисяч нових робочих місць.

Як відомо, раніше віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що попросить Кабмін відкликати з парламенту законопроект щодо пенсійної реформи.powered by lun.ua