ЯНУКОВИЧ НЕ БОЇТЬСЯ ПОВТОРЕННЯ МАЙДАНУ

П'ятниця, 11 лютого 2011, 10:43

Президент Віктор Янукович запевняє, що не боїться повторення протестів на Майдані.

Про це він заявив в інтерв’ю Бі-Бі-Сі, коментуючи встановлення паркану на Майдані незалежності.

Він також запевнив, що в Україні немає обмежень щодо проведення мітингів у будь-яких місцях.

"Я вважаю, що ніяких парканів там не повинно бути", - заявив президент.

Наявність паркану він пояснив будівельними роботами.

"Можливо, йде відновлення, ремонт Майдану. Там нещодавно стояла новорічна ялинка, вона була демонтована. Я цього не знаю, у нас немає ніякої заборони і в будь-яких місцях проводяться протестні заходи. Вони в нас не мають ніяких обмежень", - запевнив президент.

На зауваження, що паркан там поставлений, щоби попередити подібні демонстрації, які можуть вплинути на його президентство, Янукович заявив, що нічого не боїться.

"Я нічого не лякаюсь, мені здається, я не схожий на людину, яка перелякана. Чи вам здається, що я схожий на тих, хто переляканий? Я виграв всі вибори, які були останні 5-6 років у державі, в тому числі і вибори 2004 року", - наголосив президент.

"Я ніколи не боявся людей, я вважаю, що одна справа – це демократія, яку ми повинні цінувати, демократія повинна базуватися на верховенстві права, свободі слова, захисті прав людини. А зовсім інша річ – це прикриватися демократичними гаслами, приховуючи за цими гаслами корупцію і бюрократію. Я кажу про це, а про що ви кажете?", - обурився Янукович.

За його словами, Україна "пройшла непростий шлях, і останні п’ять років переконали український народ, що політична нестабільність не сприяє розвитку країни і життю людей".

"Тому будь-які революції трапляються в країнах, де влада є закритою та консервативною", - зауважив він.

"Україна зовсім інша держава і я скажу вам, що 2004 рік, з однієї сторони, дав надію українському суспільству, а з другої сторони, він багато чому навчив український народ. Останні п'ять років безлад, який був у нашій країні, не тільки погіршив життя наших людей, а він значно зашкодив іміджу нашої країни за її межами", - додав Янукович.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування