Черкаському губернатору будувати вертолітний майданчик "сам Бог велів"

Середа, 16 лютого 2011, 15:32

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб назвав "дешевим популізмом" заяви віце-спікера Миколи Томенка про недоцільність будівництва вертолітного майданчика в Каневі.

Про це заявив під час своєї прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

"Це дешевий популізм — якісь собі дивіденди заробити на такій інформації… Ну що тут такого? Черкащина має таку розвинену історико-культурну спадщину! Шановні, нам сам Бог велів розвивати туристичну інфраструктуру. Нині у багатьох країнах світу діють потужні українські діаспори. І це не найбідніші люди, ви знаєте", - заявив він.

"Вони прилетять в Бориспіль, і там буде створено вертолітний термінал, потім вертоліт збере туристів і прилетить у Канів, до могили Шевченка. Там автобус буде курсувати, який повезе їх у музей", - пояснив Тулуб.

Минулого тижня, перебуваючи в Черкасах заступник голови Верховної Ради Томенко заявив журналістам, що на будівництво вертолітного майданчика під Каневом виділено 2,6 млн. грн.

"Найбільш цинічно виглядає те, що все це робиться за гроші Євро 2012 – з метою підготовки чемпіонату. На мою думку, до Шевченківських свят щось треба було зробити таке духовне, а не вертолітний майданчик для футболістів", - заявив тоді Томенко.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування