Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Єжеля клянуться, що солдатів нагодують

Вівторок, 8 лютого 2011, 17:49

Станом на 8 лютого 2011 року жодна з військових частин Збройних Сил України не переходила на харчування сухими пайками.

Про це повідомили в департаменті преси та зв’язків зі ЗМІ Міністерства оборони.

"Ситуація щодо харчування військовослужбовців строкової служби та служби за контрактом абсолютно керована і знаходиться під постійним контролем керівництва Міністерства оборони та Збройних Сил України", - заявили в прес-службі.

"Якщо якась з комерційних структур буде не спроможна або з тих чи інших причин відмовиться від забезпечення харчування військовослужбовців, як мінімум дві-три з восьми аутсорсінгових компаній, які забезпечують організацію харчування військовослужбовців і мають необхідні потужності та можливості, висловили готовність негайно приступити до харчування військовослужбовців", - уточнюють в відомстві.

У Міноборони підтвердили, що дійсно виникла заборгованість перед двома фірмами, які надають послуги з організації харчування військовослужбовців, на загальну суму близько 120 мільйонів гривень.

"У 2007 році, коли комерційні структури приступили до харчування військових, пролонгація договорів відбувалася щороку. Але виникали різні неузгоджені питання, які необхідно було вирішувати на законодавчому рівні", - повідомили в прес-службі.

Було опрацьовано зміни до закону про державні закупівлі, в якому було визначено - продовжувати дії договорів з 1 січня 2011 року з переможцями торгів 2007-2010 років.

Згодом було прийнято інше рішення - продовжувати договори не з переможцями торгів 2007-го, а тільки 2009-2010 років.

"Виникла колізія, що Міністерство оборони не може подовжити дію договорів. Не дивлячись на це, фірми продовжують надавати послуги з організації харчування військовослужбовців і надалі, без зривів", - зазначили в міністерстві.

У відомстві зазначають, що вирішити нормативно-правову колізію, що виникла в цьому питанні, можливо лише в судовому порядку.

Зараз усі матеріали знаходяться в Господарському суді Києва. Тільки після рішення суду Міністерство оборони України зможе погасити існуючу заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: