Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Справу екс-чиновника Тимошенко розглядатимуть три судді

Середа, 16 березня 2011, 18:38

Суд задовольнив клопотання екс-першого заступника міністра оборони Валерія Іващенка про розгляд справи колегією з трьох суддів.

Відповідне рішення ухвалив Печерський районний суд Києва в середу, 16 березня, після того, як почав розгляд кримінальної справи проти колишнього чиновника по суті.

До складу колегії, зокрема, увійшов суддя Сергій Вовк, який одноособово розглядав цю справу на попередньому засіданні, а також суддя Оксана Царевич, яка розглядає кримінальну справу ще одного екс-чиновника - першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука, яке також слухається в Печерському райсуді Києва .

У ході судового засідання адвокат Іващенка Борис Нечипоренко заявив відвід судді Вовка у зв'язку з тим, що він, на думку адвоката, необґрунтовано відмовився відправити дану кримінальну справу на додаткове розслідування у зв'язку з неповнотою проведеного досудового слідства.

Однак колегія суддів відмовила у задоволенні цього відведення, повідомляє "Обком" із посиланням на "Українські новини".

Суд також у ході засідання затвердив графік судових засідань у цій справі на найближчий місяць, згідно з яким засідання мають відбутися: 29 березня, 31 березня, 7 квітня, 11 квітня, 18 квітня і 19 квітня о 14.00.

Досудове слідство встановило, що Іващенко в листопаді 2009 року, займаючи посаду виконуючого обов'язки міністра оборони, зловживаючи службовим становищем, підписав план санації щодо реалізації цілісного майнового комплексу держпідприємства Міноборони "Феодосійський судномеханічний завод".

У результаті таких дій державі було завдано збиток на суму понад 17 мільйонів гривень.

Іващенко знаходиться під вартою з 21 серпня 2010 року.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: