З'їзд партії Ющенка перенесли на невизначений термін

3 перегляди 3 перегляди
П'ятниця, 18 березня 2011, 18:53

Політична рада "Нашої України" перенесла з’їзд партії.

Про це повідомив глава політради партії Валентин Наливайченко за підсумками роботи політради, передає УНІАН.

"Майже консенсусом було ухвалено рішення про перенесення дати з’їзду з тим, щоб доручити кожному члену політради, який працює, відповідно, у парламенті або обласних організаціях, завершити роботу по переговорам по об’єднанню опозиції на обласному, районному рівні і по можливості у Верховній Раді", - сказав Наливайченко.

Також, за його словами, було ухвалено рішення про необхідність продовження роботи статутного комітету з тих питань, які поки що не знаходяться консенсусу ні в самому статутному комітеті, ні в політичній раді.

Наливайченко підкреслив, що з’їзд відбудеться через місяць, максимум півтора.

При цьому він зауважив, що політично з’їзд практично готовий.

Також він зауважив, що у п’ятницю лідер партії Віктор Ющенко був відсутній на засіданні політради через поважні особисті причини. Він ще раз наголосив, що жодного конфлікту в партії немає.

Говорячи про те, які зміни в статуті планує зробити партія, Наливайченко зауважив, що йдеться про демократизацію обласних осередків партії.

"Так як ми і обіцяли на з’їзді людям - повернути нашу партійну демократію, дати можливість власне місцевим осередкам визначати самостійно своє керівництво як політичне, так і виконавче", - сказав Наливайченко.

За його словами, в цьому питанні розбіжностей в партії немає.

Також, сказав він, підтримуються зміни, спрямовані на зменшення партійної бюрократії.

Водночас щодо блоку питань, які пов’язані з переформатуванням повноважень у керівних органах партії, поки що консенсусу немає, в тому числі і щодо питання повноважень лідера партії.

При цьому Наливайченко зауважив, що діюча редакція статуту була сформульована з врахуванням того, що лідер партії був діючим президентом країни.

Як відомо, з’їзд партії "Наша Україна" планувався на 19 березня.

Повідомлялося, що з’їзд партії переноситься нібито через наявність конфлікту між Наливайченком та Ющенком щодо проекту змін до статуту партії, які б посилили вплив у партії голови політради.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua