Україні доведеться постати перед судом за викраденого палестинця?

Понеділок, 21 березня 2011, 18:20

Дружина викраденого палестинця Вероніка Абусісі має намір подати до суду на Україну, оскільки українська влада порушила Конституцію та Декларацію з прав людини.

Про це повідомляє Kyiv Post з посиланням на Вероніку.

"Я збираюся подавати на Україну до Конституційного Суду, а також до Суду з прав людини в Страсбурзі", - повідомила вона.

"Я збираюся притиснути – грубими словами – батьківщину, яка офіційно не підтвердила викрадення мого чоловіка з території України", - водночас зазначила вона в коментарі "Українській правді".

За її словами, Україна порушила 25 статтю Конституції, яка говорить про неможливість висилати за межі держави або передавати іншій державі громадян України.

За її словами, Абусісі, мав вже готовий дозвіл на проживання в Україні.

Вероніка повідомила, що позиватиметься також проти Палестинської Автономії  та держави Ізраїль у зв'язку з "бездіяльністю Палестинської Автономії, і нахабством Ізраїлю".

У коментарі "Українській правді" вона повідомила, що збирається подавати до суду найближчими днями. "Завтра-післязавтра, найближчими днями", - додала вона

Жінка також повідомила, що написала прохання про зустріч із головою СБУ Валерієм Хорошковським і чекає на відповідь, однак не вірить, що це відбудеться скоро.

"Я вражена. Ізраїль вже сьогодні визнав факт викрадення мого чоловіка, а Україна досі не визнала, що цю людину було викрадено з території України", - сказала вона.

Вероніка відкинула будь-які звинувачення її чоловіка у терористичній діяльності.

"Це голослівні звинувачення, які не мають під собою нічого", - зазначила вона і додала що Ізраїль зацікавлений у знаннях її чоловіка щодо електростанції.

Вероніка також висловила упевненість, що метою перенесення засідань суду без пред'явлення звинувачень Абусісі є спроба вибити з нього зізнання.

"Те, яким чином вони спілкуються з моїм чоловіком, яким чином вони намагаються його довести до певного стану… це робиться, щоб знайти підстави для звинувачень", - зазначила вона.

Українська правдаpowered by lun.ua