Вдова Гонгадзе вважає, що справа проти Кучми може виявитися блефом

Вівторок, 22 березня 2011, 21:24

Якщо справу проти екс-президента Леоніда Кучми відкрито, то у прокуратури є досить серйозні докази про його причетність до вбивства Георгія Гонгадзе.

Таку думку озвучила вдова журналіста Мирослава Гонгадзе в інтерв'ю російському телеканалу "Дождь".

"Я хочу сказати, що я вітаю, абсолютно вітаю таке рішення", - заявила вона.

"Для мене це рішення було дійсно несподіваним, оскільки в останні кілька місяців у прокуратурі відбувалися дивні маніпуляції. Як ви знаєте, генерал Пукач, який безпосередньо вбивав Георгія, з нього зняті звинувачення, тому що ця справа була замовленою", - зазначила вона.

"Ми оскаржили це рішення в суді, і, в принципі, ми підозрювали прокуратуру в серйозних маніпуляціях і відмиванні вищих державних чиновників. І ось таке рішення Генпрокуратури", - додала Мирослава Гонгадзе.

Вдова журналіста наголосила, що "якщо таку справу відкрито, значить, були досить вагомі докази щоб її відкрити, і зробити це в кінцевому підсумку великим блефом".

"Я думаю, що це дуже негативно позначиться не тільки на тих людях, які відкрили цю справу, але і на Україні в цілому. Тому, я думаю, що зараз потрібно діяти і підтверджувати докази і це зараз головний обов'язок прокуратури", - зазначила Гонгадзе.

Як відомо, перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін підтвердив порушення кримінальної справи у відношенні Кучми за статтею "перевищення влади" і віддання незаконного розпорядження керівництву МВС, що призвело до вбивства Гонгадзе.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: