Наливайченко просить оприлюднити свідчення Пукача

3 перегляди
Субота, 26 березня 2011, 08:27

Екс-голова СБУ, голова політичної ради "Нашої України" Валентин Наливайченко вважає, що свідчення генерала Олексія Пукача повинні стати публічними.

Про це він заявив в ефірі програми "Шустер-live", повідомляє прес-служба партії.

Наливайченко також вважає, що кожен, хто знає правду про справу Гонгадзе, має дати письмові свідчення слідчій групі.

"Добре, що відкрита кримінальна справа. Але крім цього кожен, хто знає правду, хто зіткнувся з цією брехнею і цими злочинами, мають дати письмові свідчення слідчій групі, яка повинна їх врахувати", - додав він.

"Ми говоримо про вбивство Гії Гонгадзе, але ми не повинні забувати, що банда діяла при владі і вбивала й інших людей – журналістів, політиків, просто безневинних людей", - підкреслив Наливайченко.

Він нагадав, що на місці, яке вказав генерал Пукач, було знайдено рештки ще десяти людей.

"Навіть сьогодні продовжується брехня і приховування цих злочинів. Говориться, що це з часів Другої світової війни – але це суцільна брехня. Була проведена експертиза Генпрокуратури, яка довела, що цим решткам максимум 15 років", - зауважив Наливайченко.

"Ми вимагаємо, щоб були розслідувані всі вбивства, а покази Пукача нарешті стали публічними. Він пообіцяв, що він розповість не тільки про це вбивство, а й про інші вбивства, від яких здригнеться Україна", - наголосив екс-голова СБУ.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua