Фірташ так добре заховав свої мільярди, що їх неможливо порахувати

Середа, 13 квітня 2011, 10:29

Дмитро Фірташ – один з найбільш непублічних українських олігархів, що заважає об’єктивно оцінити його активи.

Про це в інтерв’ю Бі-Бі-Сі розповіла заступник головного редактора журналу "Форбс" в Україні Катерина Глазкова.

"Фірташ в українському списку посідає 9-те місце зі статками у 996 мільйонів доларів, за нашими оцінками", - сказала вона.

На репліку про те, що така оцінка статків Фірташа викликає здивування, адже його давно називають мільярдером, а у рейтингу він і до одного мільярда не дотягує, Глазкова відповіла:

"Справа у тому, що він справді дуже непублічний бізнесмен, і саме складність та закритість його бізнесу не дозволяє нам перебільшувати його статки. Forbes - журнал дуже консервативний, і ми намагаємося оцінювати принаймні не дешевше, ніж можна оцінити статки того чи іншого бізнесмена".

"Дмитро Фірташ - це яскравий приклад людини, з якою важко переконливо довести прив'язку до того чи іншого бізнесу".

Як відомо, український "Forbes" оцінив статки Ахметова в 16 мільярдів доларів, статки Віктора Пінчука - у $3,3 мільярди, Геннадія Боголюбова й Ігоря Коломойського – у $2,5 мільярди доларів у кожного, Костянтина Жеваго – у $2,4 мільярди.

Статки Фірташа український "Forbes" оцінив у $996 мільйонів, Олександра Ярославського – $958 мільйонів, Петра Порошенка – $866 мільйонів, Сергія Тігіпка – $827 мільйонів, Леоніда Черновецького – $745 мільйонів, Олега Мкртчана – $694 мільйонів, Сергія Тарути - $694 мільйонів.

Українська правда

powered by lun.ua