Парламент візьметься за цензуру в Kyiv Post

5 переглядів
Понеділок, 18 квітня 2011, 12:44

Парламентська ТСК з питань запобігання цензурі та перешкоджання діяльності журналістів розслідуватиме ситуацію навколо газети Kyiv Post.

Про це заявив на брифінгу після погоджувальної ради в понеділок віце-спікер Микола Томенко.

"Я говорив з Іриною Геращенко, ми будемо наполягати щоб її слідча комісія, яка була створена з метою як раз недопущення перешкоджання діяльності ЗМІ, розслідувала даний випадок", - сказав він.

Разом із тим, за його словами, комісії необхідно отримати відповідні докази фактів перешкоджання.

"Я готовий особисто до генпрокурора звернутися, але мусить бути факт того, що посадова особа перешкоджала діяльності чи головного редактора, чи конкретного журналіста", - заявив він.

Водночас лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає, що у цьому випадку мав місце персональний конфлікт між засновником та головним редактором газети.

"Я не думаю, що там є якийсь тиск на власника даного підприємства, я не знаю глибини процесів всередині, але за тією інформацією, яку я маю, там виникають проблеми у власника підприємства щодо взаємовідносин з колективом. Я не хотів би, щоб подібні конфлікти одразу ж перекладалися на владу, оскільки далеко не завжди це відповідає дійсності", - сказав він.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua