На Банковій сподіваються, що кошти на Чорнобиль таки зберуть

1 перегляд
Понеділок, 18 квітня 2011, 23:18

Україна досягла домовленості з європейськими країнами в найближчий час зібрати необхідну суму в 740 мільйонів євро для завершення проекту "Укриття".

Про це заявив радник президента, керівник Головного управління з питань міжнародних відносин адміністрації президента Андрій Гончарук в ефірі телеканалу ICTV.

Радник президента розповів, що 19 квітня в Києві відбудеться донорська конференція зі збору коштів на фінансування проекту "Укриття" на Чорнобильській АЕС.

"У мене відчуття високої вірогідності збору великої суми. Навіть якщо не 740 мільйонів, то сума буде більше, ніж ті суми, які були зібрані попередніми трьома конференціями", - заявив він.

"Якщо не буде чогось вистачати, і про це сьогодні у мене були розмови з моїми колегами з декількох європейських столиць, можете здогадуватись хто сьогодні координує дії "Великої вісімки" і "Великої двадцятки", інші країни, у нас є домовленість працювати, якщо навіть чогось не буде вистачати, працювати в найближчий час, щоб зібрати необхідну суму", - заявив Гончарук.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua