"Наша Україна" скаржиться, що її делегатів не пускають до Києва

П'ятниця, 22 квітня 2011, 15:10

"Наша Україна" заявляє, що правоохоронці заважають її членам із Львівської та Волинської областей приїхати до Києва на з’їзд партії 27 квітня.

"Правоохоронці перешкоджають делегатам від місцевих організацій "Нашої України" Львівської та Волинської областей у доїзді на Х з’їзд партії, який має відбутися 27 квітня в Києві", - сказано в повідомленні на сайті "Нашої України".

Як повідомили керівники місцевих організацій партії відповідних областей, автоперевізники відмовляються укладати відповідні договори про пасажирські перевезення, посилаючись на заборону обласних управлінь Міністерства внутрішніх справ.

Члени депутатської групи "Наша Україна" в парламенті передали голові МВС Анатолію Могильову депутатське звернення, в якому вимагають забезпечити безперешкодний проїзд "нашоукраїнців" на з’їзд партії.

"Ми вважаємо такі дії з боку Міністерства внутрішніх справ України тиском на політичну партію "Наша Україна" та спробою перешкодити у проведенні з’їзду партії", - заявляють народні депутати від "Нашої України".

"Закликаємо ставитися неупереджено до опозиційної політичної партії та просимо забезпечити безперешкодний проїзд делегатів X з’їзду політичної партії "Наша Україна" до Києва 26-27 квітня", - додають вони.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua