За бюджетні гроші сайт Євро-2012 до "меж Сонячної системи"

П'ятниця, 8 квітня 2011, 15:34

Урядове інформагентство "Укрінформ" 31 березня уклало угоду з ТОВ "Інтернет – Технолоджіс" на рекламну компанію з просування сайту www.ukraine2012.gov.ua в мережі Інтернет та пошукових системах.

Вартість просування склала 300 тис грн, пишуть "Наші гроші".

Розпорядником коштів виступило Нацагентство з підготовки Євро-2012. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Експерт "Наших грошей" з питань інтернет-технологій вважає, що виділені кошти як мінімум в 10, а то і в 100 разів перевищують вартість просування сайту.

В інтернеті є оголошення про такі послуги за ціною $150 на місяць, тоді як Євро-2012 відбудеться вже наступного літа. Тобто сайт має сенс просувати протягом лише півтора року, за які можна заплатити близько $3000, або 30 тис грн.

"За названу вами суму будь-який сайт можна розкрутити до меж Сонячної системи. Тим більш у цього сайту є привілейоване становище, бо ж він є офіційним державним сайтом, а значить на ньому мають бути першоджерельні новини. А значить вони мають бути цитованими іншими виданнями, що саме по собі "розкручує" сайт", – вважає експерт.

Раніше "Укрінформ" заплатив 150 тис грн. за оновлення єврофутбольного сайту.

"Укрінформ" 31 березня також провів закупівлю послуг у сфері радіомовлення і телебачення про підготовку в Україні до проведення фінальної частини чемпіонату Євро – 2012 у ТОВ "ЕС комюнікейшн груп" на суму 892 тис грн. Раніше ця компанія виграла єврофутбольні підряди на суму щонайменше 4,3 млн грн.

powered by lun.ua